lek. dent. Mateusz Pawelczak

lek. dent. Mateusz PawelczakUkończyłem studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2009 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Wildeckiej Przychodni Stomatologicznej w Poznaniu, a następnie rozpocząłem pracę w kilku wyróżniających się wysoką jakością leczenia gabinetach stomatologicznych na terenie Poznania i okolic.
Od wczesnych lat studiów uczestniczyłem w licznych kongresach i kursach naukowych, zarówno w kraju jak i zagranicą oraz angażowałem się w pracę organizacji studenckich. W 2008 roku zostałem wybrany na stanowisko prezydenta zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.
Od lipca 2014 roku odbywam szkolenie specjalizacyjne w chirurgii stomatologicznej, które rozpocząłem na Oddziale Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej z Pododdziałem Chirurgii Szczękowej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy, a od lipca 2016 kontynuuję je w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.

Poza pracą pracą zawodową, uwielbiam sporty wodne: żeglarstwo oraz wakeboard, a zimą przy każdej możliwej okazji szusuję na nartach.
 

Zdobyte certyfikaty: